Dodatkowe usługi


Zabudowa restauracji

Oferujemy usługi dla właścicieli lokali gastronomicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo zabudowy restauracji – solidne i stylowe konstrukcje, które przyciągną wielu klientów. Te konstrukcje tarasowe stanowią doskonały sposób na zwiększenie komfortu klientów – chronią przed uciążliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr lub promieniowanie słoneczne, a także przed owadami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabudów restauracji.

Zabudowany taras

Zaprojektujemy ogród zimowy na miarę Twoich potrzeb

Stworzyliśmy wiele ogrodów zimowych dla klientów z całego Śląska. Mamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta. Wybierając naszą firmę, masz gwarancje, że dołożymy wszelkich starań, by Twój ogród prezentować się dokładnie tak, jak go sobie wymarzyłeś!

O nas


Producent ogrodów zimowych – Katowice

Jako producent ogrodów zimowych, oferujemy wysokiej jakości konstrukcje, które urozmaicą Twój dom i ogród. Zapraszamy klientów z Katowic, Tychów i całego Śląska. Jeśli szukają Państwo firmy, która stworzy i zamontuje tego typu obiekt, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy wytrzymałe i solidne ogrody zimowe, które posłużą na wiele lat. Konstrukcje tego typu są niesamowicie funkcjonalne, ale także świetnie się prezentują. Z pewnością zwrócą uwagę niejednej osoby.

Tworzymy ogrody zimowe wolnostojące oraz przyścienne. Ogród zimowy przyścienny zmniejsza utratę ciepła reszty domu i zwiększa komfort termiczny przebywających tam osób. Ogród całoroczny wolnostojący zaś możesz umieścić w wybranym przez siebie miejscu na Twoim podwórku.

Ogród zimowy przede wszystkim ochrania przed różnymi warunkami atmosferycznymi na przykład deszczem, śniegiem, wiatrem i słońcem. Dzięki zdecydowaniu się na tego typu obiekt możesz cieszyć się przyrodą i naturą przez cały rok. Podczas chłodnych dni możesz oglądać krajobraz za oknem i delektować się pyszną kawą.

Poszukujesz producenta ogrodów zimowych na śląsku?


Dowiedz się więcej o naszej firmie i sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na współpracę!

Zobacz więcej

Kategorie katalogu


Jakie usługi dodatkowe oferujemy?

Jesteśmy także producentem wysokiej jakości zabudowy balkonów. Polecamy je szczególnie osobom, które cenią prywatność i komfort we własnym mieszkaniu. Dzięki zdecydowaniu się na zabudowę balkonu, możesz w spokoju i ciszy relaksować się, pracować i spędzać miło czas z bliskimi. Zabudowa tego typu doskonale chroni także przed różnymi czynnikami atmosferycznymi oraz niechcianymi gośćmi.

Zajmujemy się również wykonywaniem profesjonalnych i fachowych zadaszeń tarasu. Jeśli szukasz tego typu rozwiązania, to świetnie trafiłeś. Pomożemy wybrać Ci odpowiedni kształt, rozmiar i styl zadaszenia. Zawsze najpierw rozmawiamy z naszymi klientami, sprawdzamy, jakie możliwości mamy, aby doskonale dopasować nasze konstrukcje. Warto między innymi zdecydować się na aluminiowe zadaszenie tarasu, które jest niezwykle funkcjonalne, ale również doskonale się prezentuje.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne preferencje i oczekiwania, dlatego zawsze chętnie wysłuchamy każdego z nich. Zapraszamy osoby z Tychów, Katowic oraz całego Śląska. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy pomocą oraz poradą!

Zobacz wszystkie nasze produkty.


Przejdź do katalogu produktów

Zobacz więcej